O mně | About Me image
Narodila jsem se v září 1986 v Praze. Vystudovala jsem Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Studovala jsem též klavír, na který hraji a vyučuji dodnes. Myšlenka zachycovat vzpomínky a zážitky skrze hledáček fotoaparátu mě provází odnepaměti - svůj první foťák jsem dostala do rukou v šesti letech. Byl to stařičký Olympus na klasické filmy. O něco později nastoupila éra digitálních kompaktů, tehdy se z mého amatérského focení stala vášeň. Zlom nastal 2009, kdy jsem v rukou držela svou první zrcadlovku. Postupem času se vybavení rozrůstalo a inovovalo. Moje současná vlajková loď je nyní Canon 5DmIV. Bohatou výbavu doplňuje špičkový dron Mavic 2 Pro.

Do mého života neodmyslitelně patří zvířata. Se svými borderkami aktivně závodím v dogdancingu a dalších sportech. Psi proto patří odjakživa mezi mé oblíbené fotografické objekty.

2014 jsem absolvovala svou vlastní svatbu. To byl hlavní impulz, abych se do tohoto odvětví fotografie pustila naplno. Focení svateb mě zcela pohltilo. Každá svatba je jedinečná a přesto mají jedno společné - neopakovatelná atmosféra, úžasní lidé a štěstí všude kolem nás. Je mi ctí být součástí těch vzácných okamžiků a smět je zachytit za hledáčkem foťáku, abych Vám navždy uchovala vzpomínku na nejkrásnější okamžiky Vašeho života.


Od 2020 jsem členem Mezinárodní Asociace Profesionálních Porodních Fotografů (IAPBP). V případě zájmu o tuto službu se mi neváhejte ozvat pro více podrobností. Bude mi ctí zachytit ty (ne)zapomenutelné okamžiky zrození vašeho miminka.